Jak testować maszyny

 • Uczestnicy targów eRobocze SHOW mają możliwość testowania maszyn prezentowanych na placach testowych.
 • Maszyny testować mogą tylko operatorzy z uprawnieniami do obsługi maszyn.
 • Aby testować maszyny podczas eRobocze SHOW należy wypełnić formularz online.
Formularz zgłoszeń i regulamin będą dostępne niebawem na stronie eroboczeshow.pl
 • Testy maszyn

Testy maszyn to unikalna szansa na sprawdzenie możliwości najnowszych modeli znanych marek i wypróbowanie ich samemu na specjalnie wyznaczonych placach testowych.

Do testów udostępnionych będzie ponad 100 maszyn, warto więc śledzić wydarzenie eRobocze SHOW na FB, gdzie publikujemy informacje od wystawców, aby móc dobrze zaplanować sobie ten dzień.

 • Kto może wziąć udział w testach maszyn?

Uwaga: W testach maszyn i konkursach mogą brać udział tylko osoby pełnoletnie z odpowiednimi uprawnieniami do obsługi maszyn, nie będące pod wpływem alkoholu, środków odurzających ani leków wpływających na koncentrację oraz psychikę. Osoba testująca maszyny jest zobowiązana do obsługi maszyny zgodnie z zasadami BHP i regulaminem.

 • Co zrobić, żeby wziąć udział w testach maszyn?
 1. Należy zapisać się na udział w eRobocze SHOW poprzez formularz online, który niebawem będzie dostępny. Wypełnienie formularza i deklaracja uczestnictwa w testach oznacza akceptację regulaminu.
 2. Poza tym w dniu targów należy przyjść na stoisko organizatora (blisko sceny), podać swoje imię i nazwisko i pobrać od organizatorów specjalną opaskę na rękę uprawniającą do wejścia na pola testowe.
 3. Opaska na ręce uprawnia do wejścia na pola testowe i testowania maszyn. Opaska uprawnia także do zapisów na konkursy dla operatorów na maszynach podczas eRobocze SHOW.
 4. Testy maszyn są otwarte dla wszystkich operatorów posiadających uprawniające opaski, natomiast do konkursów trzeba się dodatkowo zapisać na miejscu u sędziego (w miarę dostępnych miejsc).
 • Konkursy dla operatorów na maszynach

W trakcie eRobocze SHOW odbywają się konkursy na maszynach firm wystawienniczych.

Harmonogram konkursów jest udostępniany w programie szczegółowym eRobocze SHOW udostępnianym na krótko przed wydarzeniem, ale także bezpośrednio na stronach wystawców.

W konkursach na maszynach nie mogą brać udziału osoby bez opasek uprawniających do wejścia na pola testowe (procedura taka sama jak na testy maszyn).