Jak testować maszyny

Maszyny testować mogą tylko operatorzy z uprawnieniami. Aby testować maszyny podczas eRobocze SHOW należy wypełnić formularz online. Wypełnienie formularza i zapisanie się na testy oznacza akceptację regulaminu.

  • Testy maszyn

Testy maszyn to unikalna szansa na sprawdzenie możliwości najnowszych modeli znanych marek i wypróbowanie ich samemu na specjalnie wyznaczonych placach testowych.

Do testów udostępnionych będzie ponad 100 maszyn, warto więc śledzić wydarzenie eRobocze SHOW na FB, gdzie publikujemy informacje od wystawców, aby móc dobrze zaplanować sobie ten dzień.

  • Kto może wziąć udział w testach maszyn?

Uwaga: W testach maszyn i konkursach mogą brać udział tylko osoby pełnoletnie z odpowiednimi uprawnieniami, nie będące pod wpływem alkoholu, środków odurzających ani leków wpływających na koncentrację oraz psychikę. Osoba testująca maszyny jest zobowiązana do obsługi maszyny zgodnie z zasadami BHP i regulaminem.

  • Co zrobić, żeby wziąć udział w testach maszyn?
  1. Należy zapisać się na udział w eRobocze SHOW poprzez formularz ogólny online. Wypełnienie formularza i deklaracja uczestnictwa w testach oznacza akceptację regulaminu.

Link do formularza: https://forms.gle/pdDBMTbXRZ1B9wzi6

  1. Poza tym w dniu targów należy przy wejściu podać swoje imię i nazwisko i pobrać od organizatorów specjalną opaskę na rękę uprawniającą do wejścia na pola testowe.
  2. Opaska na ręce uprawnia do wejścia na pola testowe i testowania maszyn. Opaska uprawnia także do zapisów na konkursy dla operatorów na maszynach podczas eRobocze SHOW.
  3. Testy maszyn są otwarte dla wszystkich operatorów posiadających uprawniające opaski, natomiast do konkursów trzeba się dodatkowo zapisać na miejscu u sędziego (w miarę dostępnych miejsc).
  • Konkursy dla operatorów na maszynach

W trakcie eRobocze SHOW będą odbywać się konkursy na maszynach firm wystawienniczych.

Szczegółowy harmonogram konkursów jest udostępniany bezpośrednio przez wystawców.

W konkursach na maszynach nie mogą brać udziału osoby bez opasek uprawniających do wejścia na pola testowe (procedura taka sama jak na testy maszyn).

  • Polska Liga Operatorów

To zawody od lat towarzyszące eRobocze SHOW, które są organizowane przez Stowarzyszenie Operator, parterem technicznym jest Lasmedia.

Zmagania odbędą się drugiego dnia targów, w sobotę, na wydzielonym terenie. Zawodnicy wystartują w 2 konkurencjach (koparka i koparko-ładowarka). Wygrani (pierwsze trzy miejsca w każdej konkurencji) otrzymają medale od organizatora eRobocze SHOW oraz nagrody od sponsorów.

Informacje o możliwościach udziału: Zbigniew Migda (messenger).