Kategorie

Ponad 300 maszyn w jednym miejscu #14

Ponad 300 maszyn w jednym miejscu – tylko na eRobocze SHOW!

Już na początku czerwca w Lubieniu Kujawskim zbierze się rekordowa liczba maszyn, sprzętu i urządzeń związanych z branżą budowlaną! Samych maszyn budowlanych będzie ponad 300!

Targi eRobocze SHOW wyróżniają się rozmachem: nigdzie indziej nie zobaczysz tylu maszyn w jednym miejscu. Co więcej wiele z nich będzie prezentowanych w ruchu, a jeszcze więcej – dostępnych do testowania przez operatorów!

Ale wizyta w Lubieniu to nie tylko widowiska i doskonała zabawa: przedsiębiorcy będą mieli niepowtarzalną okazję do zapoznania się z ofertą producentów sprzętu na żywo, w jednym miejscu. To doskonałe warunki do podejmowania decyzji o zakupie czy wynajmie!

Targi skupiają w jednym miejscu całą branżę, znajdziemy tu więc maszyny najróżniejszych rodzajów: koparki, ładowarki, koparko ładowarki, spycharki, równiarki, zagęszczarki, układarki do bruku, przyczepy transportowe, wózki widłowe, a także osprzęty do przeładunku, wyburzeń, robót ziemnych, urządzania zieleni czy rekultywacji. Zjawią się także firmy specjalizujące się w serwisowaniu maszyn, montażu systemów smarowania i zapobiegania pożarom, oraz dostawcy części zamiennych.

Pełna lista wystawców jest dostępna tutaj – warto się z nią zapoznać przed przyjazdem, by nikogo nie przegapić!

Maszyny będą też brały udział w konkursach, a operatorzy będą mieli niepowtarzalną okazję przetestować udostępnione modele na specjalnych placach manewrowych.