Kategorie

Targi eRobocze SHOW w pigułce

Centralne Targi Maszyn, Urządzeń i Sprzętu Roboczego eRobocze SHOW Lubień Kujawski – 26-27.05.2023 r. 

Centralne Targi Maszyn, Urządzeń i Sprzętu Roboczego eRobocze SHOW Lubień Kujawski 2023 odbędą się w dniach 26-27 maja 2023 roku w Lubieniu Kujawskim.

To już 12. edycja tego wydarzenia. Wstęp bezpłatny.

Udział w imprezie biorą profesjonaliści – użytkownicy maszyn roboczych, przedsiębiorcy budowlani oraz dystrybutorzy wiodących marek i sprzętu budowlanego w Polsce.

Zapisz się na wydarzenie na Facebooku:

https://www.facebook.com/events

ATRAKCJE

– dynamiczne pokazy maszyn podczas pracy

– pokazy specjalne eRobocze Arena z udziałem demo operatorów

– testy maszyn – zasiądź za sterami maszyny i pracuj!

– Polska Liga Operatorów

– konkursy dla operatorów na maszynach firm wystawienniczych

– wystawa maszyn i sprzętu – ponad 200 maszyn w jednym miejscu

– prelekcje i spotkania branżowe

– specjalna i bezpłatna strefa dzieci

– catering

– konkursy dla publiczności

POKAZY

Wśród atrakcji dynamiczne pokazy maszyn z komentarzem oraz pokazy specjalne w ramach eRobocze Arena, przygotowywane przez najlepszych demo operatorów.

TESTY MASZYN

Największą atrakcją są jednak testy maszyn! Dzięki takiej możliwości przedsiębiorcy i operatorzy mogą w praktyce porównać maszyny i sprzęt wielu marek dostępnych na jednej powierzchni wystawienniczej.

Na testy maszyn obowiązują zapisy. Formularz zapisów jest dostępny online.

Po zarejestrowaniu się przez formularz, należy w dniu wydarzenia zgłosić się do namiotu organizatora po specjalną opaskę uprawniającą do wejścia na place testowe.

Udział w testach oznacza akceptację regulaminu.

WYSTAWA MASZYN

Maszyny robocze prezentowane podczas imprezy to: koparki gąsienicowe, koparki kołowe, koparko-ładowarki, ładowarki burtowe, ładowarki kołowe, ładowarki teleskopowe, maszyny przeładunkowe, minikoparki, równiarki, spycharki, wozidła i wiele innych.

ZAWODY I KONKURSY

Podczas eRobocze SHOW odbywają się tradycyjnie zawody w ramach Polskiej Ligi Operatorów, organizowane przez Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych Operator oraz konkursy na maszynach firm wystawienniczych.

Polska Liga Operatorów odbędzie się drugiego dnia targów, w sobotę 27 maja 2023 r. Zawodnicy wystartują w dwóch konkurencjach: koparka i koparko-ładowarka.

Sponsorami są firmy: JCB (Interhandler), Hammer, PKO Leasing S.A., Q8Oils, Reper Store, Serwis-Kop, Wilhelm Schafer (Takeuchi), Lasmedia (Robocze News, erobocze.pl) oraz Urząd Miasta Lubień Kujawski.

Operatorzy zmierzą się na maszynach: koparko-ładowarce JCB 3CX PRO AEC dostarczonej przez firmę Interhandler oraz koparce Takeuchi TB225 dostarczonej przez firmę Wilhelm Schafer.

Na zawody Polskiej Ligi Operatorów zapisy prowadzi Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych Operator. Na pozostałe konkursy można zapisywać się na miejscu, u sędziego.

Po zarejestrowaniu się przez formularz, należy w dniu wydarzenia zgłosić się do namiotu organizatora po specjalną opaskę uprawniającą do wejścia na place konkursowe.

Udział w konkursach oznacza akceptację regulaminu.

Podczas targów eRobocze SHOW odbędą się też inne konkursy maszynowe, które będą trwały przez dwa dni (piątek i sobota): Złota Piłka Komatsu, CAT Challenge oraz Konkurs Operatorów na maszynie elektrycznej Volvo.

Targi będą trwały dwa dni – piątek i sobota. Po raz kolejny będzie to okazja do testowania maszyn roboczych. Z tej możliwości będą mogli skorzystać wszyscy posiadający uprawnienia i zapisani wcześniej przez formularz.

GODZINY OTWARCIA

W każdy dzień targów (piątek 26.05 i sobota 27.05): 9.00 – 17.00

DOJAZD

Link do mapy

W mapach google wpisz: Lubień Kujawski, ul. Fabryczna

Jadąc autostradą A1 szukaj zjazdu Kowal i kieruj się na Łódź.

Dojedź do Lubienia Kujawskiego… dalej poprowadzą Cię nasze znaki.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Marek Wiliński – burmistrz Lubienia Kujawskiego, Katarzyna Łażewska-Hrycko – Główny Inspektor Pracy, Adrian Winnicki – prezes Związku Producentów i Dystrybutorów Maszyn Roboczych oraz Instytut Badawczy Dróg i Mostów.

Patronat medialny sprawują: magazyn Robocze News, Truck&Machines oraz portal eRobocze.pl. Współpraca: Machineryline. Na miejscu studio radiowe prowadzić będzie Radio Q. 

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/699167321987886/?active_tab=about

Zapiszcie się koniecznie!