Kategorie

Atrakcje eRobocze SHOW

 

Odwiedzających Targi eRobocze SHOW czeka wiele atrakcji przygotowywanych specjalnie dla przedsiębiorców budowlanych i operatorów oraz ich rodzin. 

Wystawa, pokazy i testy

Przez cały czas trwania wydarzenia trwają dynamiczne pokazy maszyn, testy maszynowe, prelekcje, konkursy i zabawy dla najmłodszych!

Do zwiedzania jest duża powierzchnia stoisk wystawienniczych prezentujących maszyny i sprzęt. Można zobaczyć m.in. najnowsze koparki, ładowarki, maszyny przeładunkowe, koparko ładowarki, i wiele, wiele innych!

Operatorzy mają niepowtarzalną możliwość przetestowania prezentowanych maszyn na wydzielonych powierzchniach roboczych.

Pokazy specjalne i zawody

Atrakcją specjalną są wyjątkowe pokazy w ramach eRobocze Arena. Oglądanie emocjonującego widowiska to okazja, żeby dowiedzieć się wszystkiego na temat najnowszych modeli maszyn.

Tradycyjnie odbywają się także zawody z cyklu Polska Liga Operatorów, organizowane przez Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR

Dla budowlanej rodziny

Targi eRobocze SHOW to impreza przeznaczona głównie dla osób związanych z branżą, ale nie zabraknie atrakcji dla całej rodziny. To niepowtarzalna okazja, żeby pokazać swojej rodzinie tajniki swojej pracy.

Poza obejrzeniem największej liczby maszyn zgromadzonych naraz w jednym miejscu, będzie można wziąć udział w konkursach na stoiskach, napić się i zjeść coś dobrego w strefie gastronomicznej, a także skorzystać ze strefy zabaw dla najmłodszych z profesjonalnym animatorem przygotowanej przez organizatora.