Kategorie

Testy maszyn

  • Trzonem eRobocze SHOW jest możliwość testowania maszyn.
  • Na targach eRobocze SHOW każdy chętny operator może przetestować wybrane modele (a jest ich naprawdę dużo!) oraz sprawdzić swoje umiejętności w rozmaitych konkursach. Wszystko to ma służyć nie tylko rywalizacji, ale również promowaniu bezpieczeństwa pracy oraz integracji środowiska operatorskiego.
  • Na placach testowych wystawcy przygotowali na najbliższą edycję aż 100 maszyn – zapowiedzi kolejnych marek pojawiają się regularnie na facebooku, więc warto śledzić fanpage eRobocze SHOW. Do zobaczenia i przetestowania jest naprawdę dużo – w zaplanowaniu pobytu może pomóc program imprezy w wersji cyfrowej. 
  • Garść istotnych informacji dla operatorów chcących testować maszyny:
    • W testach i konkursach mogą brać udział tylko osoby pełnoletnie z odpowiednimi uprawnieniami, nie będące pod wpływem alkoholu, środków odurzających ani leków wpływających na koncentrację oraz psychikę. Osoba testująca maszyny jest zobowiązana do obsługi maszyny zgodnie z zasadami BHP i regulaminem.
    • Aby wziąć udział w testach i/lub konkursach należy się zapisać na udział w eRobocze SHOW przy pomocy formularza online (na stronie głównej). Wypełnienie formularza i deklaracja uczestnictwa w testach oznacza akceptację regulaminu. W dniu imprezy, osoby, które się zapisały, powinny pobrać od organizatorów specjalną opaskę uprawniającą do wstępu na pola testowe. Tylko opaska zawieszona na nadgarstku uprawnia do wejścia oraz do udziału w konkursach. Testy maszyn są otwarte dla wszystkich operatorów posiadających uprawniające opaski, natomiast do konkursów trzeba się dodatkowo zapisać na miejscu u sędziego (w miarę dostępnych miejsc).